0 položek 0,00 KčZobrazit

EKG, oxymetry

Zobrazeno 1 až 7 z 7 (1 stránek)

1 2

Akce

4 199 Kč

3 947 Kč

Beurer ME 90 přenosný měřič EKG

Beurer ME 90 přenosný měřič EKG BEURER ME90 měří EKG a zjišťuje srdeční rytmus. Přístroj informuje o průměrné hodnotě pulzu a možné odchylce od normálního EKG.

Akce

1 999 Kč

Koupit

1 697 Kč

Beurer PO 30 Pulzní oxymetr

Pulzní oxymetr PO 30 Beurer slouží k neinvazivnímu měření saturace hemoglobinu kyslíkem v arteriální části krevního řečiště (SpOh) a srdeční frekvence (tepové frekvence). Saturace hemoglobinu kyslíkem udává, kolik procent hemoglobinu v arteriální krvi je nasyceno kyslíkem.

Akce

1 999 Kč

Koupit

1 897 Kč

Beurer PO 35 pulzní oxymetr

Pulzní oxymetr Beurer PO 35 slouží k neinvazivnímu měření (doma nebo na cestách) saturace hemoglobinu kyslíkem v arteriální části krevního řečiště (SpOh) a srdeční frekvence (tepové frekvence). Saturace hemoglobinu kyslíkem udává, kolik procent hemoglobinu v arteriální krvi je nasyceno kyslíkem. Měření je jednoduché a zcela bezbolestné měření. Přístroj má moderní design. Grafické zobrazení pulzu. Indikátor vybité baterie. Automatické vypnutí.

Akce

1 999 Kč

Koupit

1 897 Kč

Beurer PO 40 Pulzní oxymetr

Pulzní oxymetr PO 40 Beurer slouží k neinvazivnímu měření saturace hemoglobinu kyslíkem v arteriální části krevního řečiště (SpOh) a srdeční frekvence (tepové frekvence). Saturace hemoglobinu kyslíkem udává, kolik procent hemoglobinu v arteriální krvi je nasyceno kyslíkem.

Akce

1 999 Kč

Koupit

1 897 Kč

Beurer PO 45 pulzní oxymetr

Beurer PO45 pulzní oxymetr pro stanovení arteriální saturace kyslíkem (SpO2), srdeční frekvence (frekvence pulzu) a perfuzní index (PI).

Akce

2 699 Kč

Koupit

2 597 Kč

Beurer PO 60 Pulzní oxymetr s Bluetooth®

Pulzní oxymetr PO 60 Beurer slouží k neinvazivnímu měření saturace hemoglobinu kyslíkem v arteriální části krevního řečiště (SpOh) a srdeční frekvence (tepové frekvence). Saturace hemoglobinu kyslíkem udává, kolik procent hemoglobinu v arteriální krvi je nasyceno kyslíkem, což je důležitým parametrem pro posouzení funkce dýchání.. Přístroj lze připojit přes Bluetooth.

Akce

3 999 Kč

Koupit

3 847 Kč

Beurer PO 80 Pulzní oxymetr

Beurer pulzní oxymetr PO 80  Pulzní oxymetr PO 30 Beurer slouží k neinvazivnímu měření saturace hemoglobinu kyslíkem v arteriální části krevního řečiště (SpOh) a srdeční frekvence (tepové frekvence). Saturace hemoglobinu kyslíkem udává, kolik procent hemoglobinu v arteriální krvi je nasyceno kyslíkem.

 

Beurer přístroje na měření EKG

Mobilní přístroje Beurer na měření EKG. Přístroje zaznamenávají srdeční rytmus. Svůj srdeční rytmus můžete sledovat doma nebo na cestách, informace dostanete ihned po dokončení nahrávání.

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.