0 položek 0,00 KčZobrazit

Zvlhčovače vzduchu

Zobrazeno 1 až 16 z 22 (2 stránek)

1 2

1 2 Další

Beurer 162.843 filtr proti vodnímu kameni k Beurer zvlhčovač vzduchu LB 44, LB 45, LB 88 Náhradní díly na www.muj-beurer.cz

Beurer 163.141 vložka proti usazeninám vodního kamene do zvlhčovače vzduchu Beurer LB 88 Náhradní díly na www.muj-beurer.cz

163.653 náhradní nádrž na vodu pro zvlhčovač vzduchu Beurer LR 330  Originální náhradní díly na www.muj-beurer.cz

Beurer HM 16 Thermo-vlhkoměr Pokud se v zimních měsících potýkáte s problémem přetopených místností nebo naopak přílišnou vlhkostí, pak Vám doporučujeme vlhkoměr HM 16 od Beurer, který Vám hned zobrazí vlhkost v místnosti a také teplotu. 

Beurer HM 22 hygrometr a kuchyňská minutka Malý, designově jednoduchý vlhkoměr nebo-li hygrometr Beuerer HM 22 zobrazuje vlhkost a teplotu v místnosti a zároveň může sloužit jako kuchyňská minutka.      

Koupit

1 497 Kč

Beurer HM 55 - hygrometr

Hygrometr, zobrazuje teplotu, aktuální čas a vlhkost v místnosti

Beurer LA 20 aromatický difuzér pro místnosti do cca 10 m2, obsah nádržky: 80 ml. Ultrazvuková technologie zvlhčování.

Beurer LA 30 - aromatický difuzér pro místnosti do cca 10 m2, obsah nádržky: 80 ml. Ultrazvuková technologie zvlhčování.

Beurer Zvlhčovač vzduchu LB 12 Tichý a bezpečný zvlhčovač vzduchu Beurer LB 12 který je ideální pro místnosti 20m2, do kanceláře nebo také na cesty. Je extrémně tichý a proto vhodný také do ložnice. Nepřetržité zvlhčování, snímatelná plastová nádoba na vodu, automatický vypínač, osvětlení, čistící kartáč. Pro klidný spánek a lepší dýchání.

LB 37 TOFFEE - ultrazvukový zvlhčovač vzduchu

LB 37 WHITE - ultrazvukový zvlhčovač vzduchu

Beurer Zvlhčovač vzduchu LB 44 Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu LB 44 od značky Beurer je vhodný pro místnosti do 25m, plynule nastavitelný a tichý, vhodný do ložnice. Zvlhčování až 220ml/h, vyjímatelná nádrž o objemu 2,8 l s indikátorem vodní hladiny, jakmile je nádobka prázdá, přístroj se sám automaticky vypne. Pro lepší a kvalitnější spánek.

Beurer LB 45 ultrazvukový zvlhčovač vzduchu

Beurer LB 55 - zvlhčovač vzduchu s maximálním výkonem 400 ml/hod..

Beurer LB 88 Zvlhčovač vzduchu bílý Při onemocnění dýchacích cest je důležité také prostředí ve kterém se nacházíme. Suchý vzduch v místnosti dráždí ke kašli a proto značka Beurer uvedla na trh nový zvlhčovač vzduchu LB 88 v bílé barvě. Zvlhčovač je určen pro místnosti až 48 m2, zvlhčovací výkon až 550 ml/h, lze použít také různé aroma.

Beurer LB 88 Zvlhčovač vzduchu černý Při onemocnění dýchacích cest je důležité také prostředí ve kterém se nacházíme. Suchý vzduch v místnosti dráždí ke kašli a proto značka Beurer uvedla na trh nový zvlhčovač vzduchu LB 88 v černé barvě. Zvlhčovač je určen pro místnosti až 48 m2, zvlhčovací výkon až 550 ml/h, lze použít také různé aroma.

1 2 Další

Zvlhčovač vzduchu má primární úkol zvlhčovat suchý vzduch v místnosti, zatímco aroma difuzér se používá k šíření vůně esenciálních olejů nebo vonných kapalin do vzduchu a vytváření příjemné atmosféry. Zvlhčovač vzduchu používá vodu jako náplň a pomocí ultrazvukových vln nebo jiných technologií vytváří mlhu, která zvlhčuje vzduch. Aroma difuzéry používají esenciální oleje, vonné kapaliny nebo parfémy jako náplň pro šíření vůně.

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.