0 položek 0,00 KčZobrazit

Kuchyňské

Zobrazeno 1 až 16 z 21 (2 stránek)

1 2

1 2 Další

Beurer Kuchyňská váha DS 61 Výborný pomocník v domácnosti je kuchyňská váha Beurer DS 61. Zobrazuje nutriční a energetické hodnoty pro 950 potravin, vhodná pro diabetiky. Snadno čitelný displej, kapacita 5 kg, automatické vypnutí, váha, kalorie, kilojouly, tuk, bílkoviny, cholesterol, sacharidy.

Beurer KS 19 Berry kuchyňská váha Ultra tenká dotyková kuchyňská váha Beurer KS 19 Berry zaujme svým moderním designem. Kapacita váhy pro vážení potravin je 5 kg.

Beurer KS 19 Black kuchyňská váha Ultra tenká dotyková kuchyňská váha Beurer KS 19 Black zaujme svým moderním designem v černé barvě , Na výběr několik barevných variant s vyobrazením ovoce. Kapacita pro vážení potravin je 5 kg.

Beurer KS 19 BREAKFAST kuchyňská váha Ultra tenká dotyková kuchyňská váha Beurer KS 19 BREAKFAST zaujme svým moderním designem. Kapacita váhy pro vážení potravin je 5 kg.

Beurer KS 19 Fresh - kuchyňská váha Ultra tenká dotyková kuchyňská váha Beurer KS 19 Fresh zaujme svým originálním designem, Na výběr několik barevných variant s vyobrazením ovoce. Kapacita pro vážení potravin je 5 kg.

Beurer KS 19 ICE CREAM kuchyňská váha Ultra tenká dotyková kuchyňská váha Beurer KS 19 ICE CREAM zaujme svým moderním designem. Kapacita pro vážení potravin je 5 kg.

Beurer KS 19 Lemon - kuchyňská váha Ultra tenká dotyková kuchyňská váha Beurer KS 19 Lemon zaujme svým moderním designem s motivem citronu. Kapacita váhy pro vážení potravin je 5 kg.

Beurer KS 19 Love kuchyňská váha Ultra tenká dotyková kuchyňská váha Beurer KS 19 love zaujme svým moderním designem. Kapacita váhy pro vážení potravin je 5 kg.

Beurer KS 19 SEQUENCE kuchyňská váha Ultra tenká dotyková kuchyňská váha Beurer KS 19 SEQUENCE zaujme svým moderním designem. Kapacita váhy pro vážení potravin je 5 kg.

Beurer KS 19 Slate kuchyňská váha Ultra tenká dotyková kuchyňská váha Beurer KS 19 Berry zaujme svým moderním designem. Kapacita váhy pro vážení potravin je 5 kg.

Beurer Kuchyňská váha KS 22 Kuchyňská váha Beurer KS 22 z nerezové oceli je skvělý pomocník při vaření a vážení potravin. Váha má dobře čitelný LCD displej, díky kvalitnímu materiálu se snadno udržuje, má automatické vypínání a její kapacita je 3 kg.

Beurer Kuchyňská váha KS 25 Moderní kuchyňská váha Beurer KS 25 s průhlednou praktickou miskou o obsahu 1,2 l. Modře podsvícený LCD displej, maximální zatížení 3 kg.

Beurer KS 26 kuchyňská váha s velkou skleněnou plochou o průměru 15 cm.

Beurer KS 28 kuchyňská váha Elegantní kulatá kuchyňská váha Beurer KS 28 v tenkém provedení - 19mm. Dotykové ovládání, kapacita 5 kg.

Beurer KS 34 černá kuchyňská váha s hmotnostní kapacitou 15 kg. 

Beurer KS 34 kuchyňská váha z nerezu s hmotnostní kapacitou 15 kg. 

1 2 Další

Beurer Kuchyňské váhy

Při vaření nebo pečení každý z nás jistě potřebuje řadu kuchyňských spotřebičů. Firma Beurer nabízí k tomuto účelu kvalitní kuchyňské váhy ze kterých si určitě vyberete tu pravou pro Vás. Váhy máme na výběr s vážící miskou nebo bez ní, exra tenké, ploché, s paměťovou funkcí a jako poslední novinka jsou kuchyňské váhy dotykové se zobrazením váhy, času, teploty a vlhkosti. Vážení surovin s kuchyňskými váhami od Beurer se pro Vás stane oblíbenou činností.

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.