0 položek 0,0 KčZobrazit

Manikúra

Zobrazeno 1 až 16 z 42 (3 stránek)

1 2

1 2 3 Další

Safírový kotouč jemný pro MPE 100

Náhradní nástavec k MP 62 - nástavec pro použití nástavců s brusným papírem

Beurer Profesionální sada na manikúru/pedikúru MP 100 Profesionální sadu na manikúru a pedikúru MP 100 od Beurer se kterou zvládnete péči o ruce a chodidla doma a nemusíte tak navštěvovat pedikérský salon. Sada obsahuje 10 vysoce kvalitních safírových nástavců s dlouhou životností , se kterými můžete své nehty pilovat, leštit, obrušovat nebo pečovat o Vaše chodidla. Plynulá regulace otáček - 5 000 až 22 000/ minutu. Přístroj je vhodný také pro diabetiky i pro úpravu umělých nehtů,  

Akce

599 Kč

Koupit

547 Kč

Beurer MP 18 Manikúra / Pedikúra

Beurer Sada na manikúru/pedikúru MP18

  Beurer náhradní nástavce pro MP 26 pro odstraňovač ztvrdlé kůže Náhradní nástavce pro manikúru a pedikúru Beurer MP 60. Obsahuje 6 safírových nástavců, se kterými můžete své nehty pilovat, leštit, obrušovat nebo pečovat o Vaše chodidla. Plynulá regulace otáček, vhodné také pro diabetiky.  

Akce

799 Kč

Koupit

717 Kč

Beurer MP 26 odstraňovač ztvrdlé kůže

Beurer Odstraňovač ztvrdlé kůže MP26 Novinka na www.muj-beurer.cz

K odstranění ztvrdlé kůže, otlaků a hrubých míst

Akce

1 499 Kč

Koupit

1 397 Kč

Beurer MP 38 - UV lampa na gelové nehty

Beurer UV lampa na gelové nehty MP 38 Pokud rádi nosíte gelové nehty nebo provozujete nehtové studio pak Vám nabízíme výrobek z nové řady Beurer UV lampu na gelové nehty MP 38 která urychluje schnutí laku. Lze ji použít na ruce i nohy, funkce časovače, snadné čištění díky vyjímatelné desce.

Akce

1 299 Kč

Koupit

1 017 Kč

Beurer MP 41 Manikúra / Pedikúra

Beurer Sada na manikúru/pedikúru MP 41 Pro upravené a pěstěné ruce a nehty nabízí značka Beurer profesionální sadu na manikúru a pedikúru MP 41 která jistě potěší každou ženu.Výrobek je také vhodný k ošetření chodidel jako např. k odstranění ztvrdlé kůže, kuřích ok a k úpravě nehtů.Lze nastavit dva druhy rychlosti, obsahuje 7 nástavců pro péči o nehty, LED osvětlení. V praktickém pouzdře.

Akce

1 599 Kč

Koupit

1 477 Kč

Beurer MP 42 - sada na manikúru / pedikúru

Beurer MP 42 - sada na manikúru / pedikúru, 2 rychlosti, chod doleva i doprava, 7 safírových nástavců

Akce

349 Kč

337 Kč

Beurer MP 55 náhradní válečky (2ks)

Beurer MP 55 náhradní válečky k odstraňovači ztvrdlé kůže

Akce

1 299 Kč

1 277 Kč

Beurer MP 55 odstraňovač ztvrdlé kůže

Beurer odstraňovač ztvrdlé kůže MP55

Akce

2 399 Kč

2 097 Kč

Beurer MP 58 - UV lampa na gelové nehty

Beurer UV lampa na gelové nehty MP 58 Pokud rádi nosíte gelové nehty nebo provozujete nehtové studio pak Vám nabízíme výrobek z nové řady Beurer UV lampu na gelové nehty MP 58 kterou lze použít na vytvrzení gelových nehtů na rukou i nohou nebo k vysušení nalakovaných nehtů. Snadné čištění díky vyjímatelné desce, 3 různé délky záření.

  Beurer profesionální sada na manikúru/pedikúru MP 60 Perfektní profesionální sadu pro manikúru a pedikúru MP 60 od Beurer jistě ocení každá žena. Obsahuje 6 safírových nástavců s kterými můžete své nehty pilovat, leštit, obrušovat nebo pečovat o Vaše chodidla. Plynulá regulace otáček, vhodné také pro diabetiky.  

Beurer náhradní dlouhý hrubý safírový kužel pro Beurer MP62 manikúra / pedikúra   Náhradní dlouhý hrubý safírový kužel pro Beurer MP 62 manikúra. Originální náhradní příslušenství na www.muj-beurer.cz

Beurer náhradní frézka plamínkového tvaru pro Beurer MP 62 manikúra / pedikúra   Náhradní frézka plamínkového tvaru pro Beurer MP 62 manikúra. Originální náhradní příslušenství na www.muj-beurer.cz

1 2 3 Další

Beurer Manikúra

Každá žena chce mít krásné upravené ruce a nehty nebo chodidla. Firma Beurer nabízí k tomuto účelu sady na manikúru a pedikúru, které jsou vhodné k domácímu použití nebo jako profesionální péče o ruce. Na výběr máme sadu cestovní, která nesmí chybět v žádné kabelce, nebo sadu profesionální s velkým počtem rozdílných nástavců se kterými můžete své nehty pilovat, leštit, obrušovat a nebo s nimi lze odstranit suchou a zrohovatělou kůži na patách a chodidlech. Z naší nabídky kvalitní značky Beurer si jistě rádi vyberete.

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.