0 položek 0,0 KčZobrazit

Infračervené lampy

Zobrazeno 1 až 6 z 6 (1 stránek)

1 2

Akce

699 Kč

627 Kč

Beurer IL 11 infračervená lampa

Beurer Infračervená lampa IL 11 Infračervená lampa Beurer IL 11 k ozařování lidského těla. Ozařováním infračerveným světlem dochází k přenosu tepla na člověka. Ozařovaná pokožka je silněji prokrvovaná, stimuluje se látková výměna a tím se podporují léčebné procesy.

Akce

999 Kč

797 Kč

Beurer IL 21 infračervená lampa

Beurer Infračervená lampa IL 21 Infračervená lampa Beurer IL 21 vhodná při léčbě namožených svalů, bolesti kloubů nebo při nachlazení nebo při léčbě akné. Při ozařování infračerveným světlem dochází k přenosu tepla na člověka. Ozařovaná pokožka je silněji prokrvovaná, stimuluje se látková výměna a tím se pokožka  podporuje pro lepší přijetí léčby.

Akce

1 599 Kč

1 437 Kč

Beurer IL 30 infračervená lampa

Beurer Infračervená lampa IL 30 Infračervená lampa Beurer IL 30 vhodná při léčbě namožených svalů, bolesti kloubů, revma,  při nachlazení nebo léčbě akné. Při ozařování infračerveným světlem dochází k přenosu tepla na člověka. Ozařovaná pokožka je silněji prokrvovaná, stimuluje se látková výměna a tím se pokožka  podporuje pro lepší přijetí léčby. Vybavena časovačem pro max.12 minut.

Akce

1 699 Kč

Koupit

1 497 Kč

Beurer IL 35 infračervená lampa

Beurer Infračervená lampa IL 35

Akce

2 699 Kč

1 977 Kč

Beurer IL 50 infračervená lampa

Beurer Infračervená lampa IL 50 Infračervená lampa Beurer IL 50 pomáhá při léčbě revma, bolesti svalů, při zánětech, po lékařských zákrocích atd. Vyzařovaným teplem se zlepšuje prokrvení pokožky a urychluje se tak uzdravování. Zářící plocha je vyrobena z keramického infračerveného skla, které blokuje 100% UV záření.  

Akce

1 699 Kč

1 647 Kč

Beurer MP 48 -UV / LED lampa na nehty

UV / LED lampa na nehty, 3 různá nastavení časovače

Beurer Infračervené lampy

Infračervené lampy od společnosti Beurer fungují na principu infračerveného světla které vydává teplo. Vyzařovaným teplem se pokožka lépe prokrvuje, je stimulována pro lepší přijetí léčebných procesů a tím se urychluje uzdravování. Infračervené lampy mají širokou škálu použití, vhodné jsou např. jako doprovodná terapie při léčbě krčních-nosních-ušních infekcí jako je nachlazení, rýma nebo při bolestech zubů, svalů, kloubů, revma a v neposlední řadě také jako podpůrná terapie pro péči o pleť se sklonem k akné.

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.