0 položek 0,00 KčZobrazit

Holení a depilace

Zobrazeno 1 až 13 z 13 (1 stránek)

1 2

Nástavec na obličej pro Beurer IPL 9000+

Beurer Dámský holicí strojek HL 35 Dámský holicí strojek HL 35 od značky Beurer je vhodný na mokré i suché holení. Odstraní i ty nejjemnější chloupky a Vaše pokožka tak bude hedvábně hladká. Strojek má zabudované LED osvětlení.

Akce

449 Kč

Koupit

357 Kč

Beurer HL 35 náhradní peelingový nástavec

  Beurer HL 35 náhradní peelingový nástavec  Náhradní peelingový nástavec do depilačního strojku Beurer HL35, který odstraní i ty nejjemnější chloupky a Vaše pokožka tak bude jemná a hladká. 

Akce

449 Kč

Koupit

387 Kč

Beurer HL 35 náhradní planžeta

  Beurer HL 35 náhradní planžeta  Náhradní planžeta do depilačního strojku, který odstraní i ty nejjemnější chloupky a Vaše pokožka tak bude jemná a hladká. 

Beurer HL 36 dámský holící strojek  s flexibilní hlavou, která se perfektně se přizpůsobí konturám. Přístroj je vodotěsný (IPX7) a lze jej použít ve sprše nebo vaně. 

Akce

1 899 Kč

Koupit

1 597 Kč

Beurer HL 40 dámský epilační strojek

Beurer HL 40 dámský epilační strojek pro epilaci horkým voskem, dvě samostatné topné komory.

Beurer HL 40 - náhradní náplně pro pro epilační strojek.

Akce

2 299 Kč

Koupit

2 047 Kč

Beurer HL 70 - epilátor

3 v 1 epilace / peeling /, mokré / suché použití, síť/aku

Beurer HL 76 přístroj pro epilaci a holení (2v1). Přístroj má 48 hypoalergenních pinzet. Přístroj je vodotěsný (IPX7) a lze jej použít ve sprše nebo vaně. 

BEURER IPL 10000+ Depilace SalonPro System - depilace s dlouhodobým účinkem Produkt Beurer SalonPro System funguje na bázi světla a slouží k depilaci ochlupení s dlouhodobým účinkem. Beurer IPL 10000+ je vhodný na obličej, paže, podpaží, nohy a třísla. Nejrychlejší aplikace - přibližně 26 minut Vám stačí k ošetření celého těla. Novinka na www.muj-beurer.cz

Nejmodernější technologie osvětlení IPL používaná dermatology pro profesionální odstranění chloupků

Nejmodernější technologie osvětlení IPL používaná dermatology pro profesionální odstranění chloupků

Beurer IPL8800 epilace VelvetSkin Pro zajistí trvalé odstranění chloupků pomocí světelných impulzů.

Beurer Holení a depilace

Dámské holicí strojky a epilátory kvalitní značky Beurer naleznete v našem internetovém obchodě v kategorii péče o tělo. Největší novinkou je depilace SensEpil pro trvalé odstranění chloupků které je bezpečné a bezbolestné, pomocí světelné technologie která je používána dermatology pro profesionální depilaci.

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.