0 položek 0,00 KčZobrazit

Kuchyňské

Zobrazeno 1 až 16 z 21 (2 stránek)

1 2

1 2 Další

Beurer Kuchyňská váha DS 61 Výborný pomocník v domácnosti je kuchyňská váha Beurer DS 61. Zobrazuje nutriční a energetické hodnoty pro 950 potravin, vhodná pro diabetiky. Snadno čitelný displej, kapacita 5 kg, automatické vypnutí, váha, kalorie, kilojouly, tuk, bílkoviny, cholesterol, sacharidy.

Beurer KS 19 Berry - kuchyňská váha Ultra tenká dotyková kuchyňská váha Beurer KS 19 Berry zaujme svým originálním designem, Na výběr několik barevných variant s vyobrazením ovoce. Kapacita pro vážení potravin je 5 kg.

Beurer KS 19 Black - kuchyňská váha Ultra tenká dotyková kuchyňská váha Beurer KS 19 Black zaujme svým moderním designem v černé barvě , Na výběr několik barevných variant s vyobrazením ovoce. Kapacita pro vážení potravin je 5 kg.

Beurer KS 19 BREAKFAST - kuchyňská váha Ultra tenká dotyková kuchyňská váha Beurer KS 19 Fresh zaujme svým originálním designem, Na výběr několik barevných variant s vyobrazením ovoce. Kapacita pro vážení potravin je 5 kg.

Beurer KS 19 Fresh - kuchyňská váha Ultra tenká dotyková kuchyňská váha Beurer KS 19 Fresh zaujme svým originálním designem, Na výběr několik barevných variant s vyobrazením ovoce. Kapacita pro vážení potravin je 5 kg.

Beurer KS 19 ICECREAM - kuchyňská váha Ultra tenká dotyková kuchyňská váha Beurer KS 19 ICECREAM zaujme svým moderním designem v černé barvě , Na výběr několik barevných variant s vyobrazením ovoce. Kapacita pro vážení potravin je 5 kg.

Beurer KS 19 Lemon - kuchyňská váha Ultra tenká dotyková kuchyňská váha Beurer KS 19 Lemon zaujme svým originálním designem, Na výběr několik barevných variant s vyobrazením ovoce. Kapacita pro vážení potravin je 5 kg.

Beurer KS 19 love kuchyňská váha Ultra tenká dotyková kuchyňská váha Beurer KS 19 love zaujme svým moderním designem, Na výběr několik barevných variant s vyobrazením ovoce. Kapacita pro vážení potravin je 5 kg.

Beurer KS 19 SEQUENCE - kuchyňská váha Ultra tenká dotyková kuchyňská váha Beurer KS 19 SEQUENCE zaujme svým moderním designem, Na výběr několik barevných variant s vyobrazením ovoce. Kapacita pro vážení potravin je 5 kg.

Beurer KS 19 slate kuchyňská váha Ultra tenká dotyková kuchyňská váha Beurer KS 19 zaujme svým moderním designem, Na výběr několik barevných variant s vyobrazením ovoce. Kapacita pro vážení potravin je 5 kg.

Beurer Kuchyňská váha KS 22 Kuchyňská váha Beurer KS 22 z nerezové oceli je skvělý pomocník při vaření a vážení potravin. Váha má dobře čitelný LCD displej, díky kvalitnímu materiálu se snadno udržuje, má automatické vypínání a její kapacita je 3 kg.

Beurer Kuchyňská váha KS 25 Moderní kuchyňská váha Beurer KS 25 s průhlednou praktickou miskou o obsahu 1,2 l. Modře podsvícený LCD displej, maximální zatížení 3 kg.

Beurer KS 26 kuchyňská váha s velkou skleněnou plochou o průměru 15 cm.

Beurer KS 28 kuchyňská váha Elegantní kulatá kuchyňská váha Beurer KS 28 v tenkém provedení - 19mm. Dotykové ovládání, kapacita 5 kg.

Beurer KS 34 černá kuchyňská váha s hmotnostní kapacitou 15 kg. 

Beurer KS 34 kuchyňská váha z nerezu s hmotnostní kapacitou 15 kg. 

1 2 Další

Beurer Kuchyňské váhy

Při vaření nebo pečení každý z nás jistě potřebuje řadu kuchyňských spotřebičů. Firma Beurer nabízí k tomuto účelu kvalitní kuchyňské váhy ze kterých si určitě vyberete tu pravou pro Vás. Váhy máme na výběr s vážící miskou nebo bez ní, exra tenké, ploché, s paměťovou funkcí a jako poslední novinka jsou kuchyňské váhy dotykové se zobrazením váhy, času, teploty a vlhkosti. Vážení surovin s kuchyňskými váhami od Beurer se pro Vás stane oblíbenou činností.

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.