0 položek 0,0 KčZobrazit

Teploměry

Zobrazeno 1 až 13 z 13 (1 stránek)

1 2

Beurer Dětský teploměr BY 11 s motivem opice Dětský digitální teploměr BY 11 s motivem opice s  pružným koncem pro snadné a rychlé měření teploty Vašeho dítěte. Teploměr umí změřit teplotu do 10 sekund, je voděodolný, bez rtuti, bez skla, zvukový signál při horečce. Novinka na www.muj-beurer.cz  

Akce

249 Kč

Koupit

179 Kč

Beurer BY 11 dětský teploměr s motivem pes

Beurer Dětský teploměr BY 11 s motivem pes Dětský digitální teploměr BY 11 s motivem psa s  pružným koncem pro snadné a rychlé měření teploty Vašeho dítěte. Teploměr umí změřit teplotu do 10 sekund, je voděodolný, bez rtuti, bez skla, zvukový signál při horečce. Novinka na www.muj-beurer.cz  

Beurer Dětský teploměr BY 11 s motivem žába Dětský digitální teploměr BY 11 s motivem žáby s  pružným koncem pro snadné a rychlé měření teploty Vašeho dítěte. Teploměr umí změřit teplotu do 10 sekund, je voděodolný, bez rtuti, bez skla, zvukový signál při horečce. Novinka na www.muj-beurer.cz  

Akce

159 Kč

Koupit

147 Kč

Beurer FT 09 bílý digitální teploměr

  Beurer Digitální teploměr FT 09 bílý Klasický digitální teploměr Beurer FT 09 bílý s voděodolným koncem, který je možno dezinfikovat. Teploměr má funkci ohlášení naměřené teploty pomocí zvukového signálu. Teplota je přirozenou obrannou reakcí organismu, musí se však pravidelně kontrolovat protože případná horečka je již nebezpečná a je nutno podat antipyretické léky.

Akce

159 Kč

Koupit

147 Kč

Beurer FT 09 modrý digitální teploměr

  Beurer Digitální teploměr FT 09 modrý Klasický digitální teploměr Beurer FT 09 modrý s voděodolným koncem který je možno dezinfikovat. Teploměr má funkci ohlášení naměřené teploty pomocí zvukového signálu. Teplota je přirozenou obrannou reakcí organismu, musí se však pravidelně kontrolovat protože případná horečka je již nebezpečná a je nutno podat antipyretické léky.

Beurer FT 58 - sada náhradních krytek Originální náhradní díl na www.muj-beurer.cz

Akce

899 Kč

Koupit

797 Kč

Beurer FT 58 teploměr do ucha

Beurer FT 58 digitální teploměr do ucha

Akce

1 099 Kč

Koupit

997 Kč

Beurer FT 65 multifunkční teploměr

Beurer FT 65 multifunkční teploměr 6v1 Multifunkční kontaktní teploměr 6 v 1 Beurer FT 65 Vám změří během cca 1 sekundy teplotu těla, teplotu povrchu (např.kojenecké lahve) a teplotu okolí. Zvláště vhodný pro děti. Velký a dobře čitelný displej, optický alarm vysoké teploty, zelená - vše v pořádku, červená - horečka. Novinka na www.muj-beurer.cz

Akce

1 199 Kč

987 Kč

Beurer FT 70 Multifunkční teploměr

Beurer Multifunkční teploměr 7v1  FT 70 Multifunkční teploměr 7v1 FT 70 od firmy Beurer je vhodný pro celou rodinu. Teploměr je schopen naměřit teplotu během několika sekund a to na čele nebo v uchu. Také lze s tímto teploměrem změřit povrchovou teplotu předmětů a tekutin. Velký dobře čitelný displej a 10 paměťových míst. Optický alarm při naměření vysoké teploty. Horečka často doprovází řadu dětských nemocí ale s tímto teploměrem bude péče o Vaše blízké určitě jednodušší.

Akce

1 299 Kč

Koupit

1 077 Kč

Beurer FT 78 teploměr

Beurer FT 78 Novinka na www.muj-beurer.cz

Akce

149 Kč

Koupit

139 Kč

Beurer FT 78 teploměr - sada náhradních krytek

Beurer FT 78 - sada náhradních krytek Originální náhradní díl na www.muj-beurer.cz

Akce

1 699 Kč

Koupit

1 547 Kč

Beurer FT 90 bezkontaktní teploměr

Beurer Bezkontaktní teploměr FT 90 Bezkontaktní infračervený teploměr FT 90 od Beurer dokáže během několika vteřin bez kontaktu s pokožkou změřit Vaši tělesnou teplotu. Je tedy hygienický a bezpečný. Velký modře podsvícený displej, 60 paměťových míst, automatické vypnutí. Teplotní alarm při horečce.

Akce

199 Kč

Koupit

167 Kč

Beurer JFT 15/1 dětský teploměr

Beurer Dětský teploměr JFT 15/1 Dětský digitální teploměr Beurer JFT 15/1 s  pružným koncem pro snadné a rychlé měření teploty Vašeho dítěte. Teploměr umí změřit teplotu do 10 sekund, je voděodolný, bez rtuti, bez skla, zvukový signál při horečce.  

Beurer Teploměry

Teplota nebo dokonce horečka je jistě velmi nepříjemný příznak nemoci, zvláště pak u dětí. Proto Vám Firma Beurer nabízí široký výběr dětských teploměrů se kterými budete tyto nepříjemné situace jistě zvládat snadněji. Dětský teploměr do podpaží, na čelo nebo ve formě dudlíku dokáže změřit teplotu během několika vteřin bez zbytečného stresu pro Vaše dítě. Všechny teploměry jsou zcela bezpečné, bez skla a bez rtuti. Firma Beurer nabízí také teploměr do vany pro přesné stanovení teploty vody.

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.