0 položek 0,00 KčZobrazit

Health Manager

Zobrazeno 1 až 11 z 11 (1 stránek)

1 2

Akce

2 999 Kč

Koupit

2 397 Kč

Beurer AW 85 senzor aktivity

Beurer senzor aktivity AW 85

Beurer BC 87 tlakoměr na zápěstí s plně automatickým měřením krevního tlaku a tepu na zápěstí. Detekuje a varuje před srdeční arytmií. Tlakoměr má manžetu pro obvod zápěstí 13,5 až 21,5 cm a velký XXL.

Beurer BF 405 Signature Line osobní diagnostická skleněná váha

Beurer BF 980 wifi - diagnostická váha Diagnostická váha Beurer BF 980 wifi, kterou lze připojit k bezplatné aplikaci "beurer HealthManagerPro" . Data každého vážení lze pak automaticky nahrát přes wifi . Extra velký displej, moderní vzhled a kompletní analýza těla, při které vám váha změří hmotnost, tělesný tuk, procenta svalů a BMI.

Akce

2 899 Kč

Koupit

2 797 Kč

Beurer BM 57 tlakoměr na paži

Beurer BM 57 tlakoměr na paži  Rychlé a jednoduché měření krevního tlaku s Beurer BM 57, tlakoměr s univerzální velikostí manžety, který měří krevní tlak a puls již při nafukování. Bíle podsvícený displej s velkými číslicemi jistě ocení lidé se zhoršeným viděním. 

Akce

5 499 Kč

5 297 Kč

Beurer BM 95 tlakoměr na paži s EKG

Beurer BM 95 tlakoměr na paži s EKG Tlakoměr na paži a měřič EKG v jednom Beurer BM 95 je vhodný pro kontrolní měření krevního tlaku, pulsu a zároveň dokáže vytvořit i tzv. EKG - elektrokardiogram. Naměřená data lze uložit v paměti přístroje a bezdrátově přenášet do mobilního telefonu. Součástí tlakoměru je univerzální manžeta pro obvod paže 22 - 42 cm.

Koupit

1 499 Kč

Beurer GL 50 bílý glukometr

Beurer Glukometr GL 50 - bílý Glukometr GL 50 od firmy Beurer je přístroj na měření hladiny cukru v krvi. Tento glukometr 3 v 1 je multifunkční protože zároveň slouží i jako odběrové pero s nastavitelnou hloubkou a jako USB připojení. Moderní a praktický design, velký, dobře čitelný displej, Hladinu glykemie stanoví za pouhých 5 vteřin. Glukometr Beurer GL 50 vhodný k osobnímu použití pro nemocné s diabetes. U tohoto typu glukometru není nutné kódovat testovací proužky.  Prodloužená záruka na 60 měsíců.

Akce

2 499 Kč

Koupit

2 397 Kč

Beurer GL 50 EVO černý glukometr

Beurer GL 50 EVO černý glukometr Glukometr GL 50 od firmy Beurer je přístroj na měření hladiny cukru v krvi.   Prodloužená záruka na 60 měsíců.

Beurer SET GL 44 černý glukometr + testovací proužky (50ks) Zvýhodněný set Beurer GL 44 glukometr + 50 kusů testovacích proužků.

Beurer SET GL 50 EVO černý glukometr + testovací proužky (50ks) Zvýhodněný set Beurer GL 50 EVO glukometr + 50 kusů testovacích proužků.

Beurer SET GL 50 EVO černý glukometr + adaptér + testovací proužky (50ks) Zvýhodněný set Beurer GL 50 EVO glukometr + adaptér ke glukometru + 50 kusů testovacích proužků.

BEURER Health Manager s připojením Beurer Connect

Součástí Beurer Connect je skupina výrobků, které jsou charakteristické svou schopností rychle a bezpečně přenášet data do PC přes USB nebo Bluetooth ® Smart a zároveň výrobky umožňují ukládat a zobrazovat data na samotném zařízení. Aplikace je vytvořena ve verzi pro PC ale také pro chytré telefony a tablety.

 

Funkci Beurer Connect mají tyto výrobky: 

  • diagnostické váhy, 

  • tlakoměry, 

  • monitory glukózy v krvi (glukometry)

  • měřicí přístroje Pulse (pulsoměry.

Odkaz na stažení aplikace http://update.beurer.com

Odkaz na prezentaci aplikace http://www.youtube.com/watch?v=rFZhGrVdTUM

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.