0 položek 0,0 KčZobrazit

Sterilizátory

Zobrazeno 1 až 2 z 2 (1 stránek)

1 2

Akce

999 Kč

Koupit

897 Kč

Beurer BY 52 digitální ohřívač

Beurer Digitální ohřívač BY 52 S tímto digitálním ohřívačem BY 52 od Beurer už pro Vás nebude problém Vašemu dítěti nachystat stravu s ideální teplotou pro krmení. LED displej zobrazuje teplotu, jídlo ohřeje a udrží teplé. Vhodný pro všechny běžné kojenecké lahve a sklenice. Novinka na www.muj-beurer.cz

Akce

1 299 Kč

1 167 Kč

Beurer JBY 76 parní sterilizátor

Beurer Parní digitální sterilizátor JBY 76 Rychlá a efektivní dezinfekce kterou zvládnete s parním digitálním sterilizátorem Beurer JBY 76. Sterilizátor s LED displejem pro zobrazení zbývajícího času sterilizace, možnost dezinfikovat až 6 lahví s příslušenstvím za 8 minut, odstranění všech škodlivých bakterií, automatický vypínač.

Beurer Sterilizátory

Pokud Vašemu děťátku denně připravujete kojeneckou stravu, pak je pro Vás ideálním pomocníkem parní sterilizátor určený k dezinfekci běžných kojeneckých lahví a sklenic. Dokáže zničit 100% škodlivých bakterií v domácnosti, sterilizovat najednou 5-6 kojeneckých lahví s příslušenstvím a to za krátký časový úsek. Firma Beurer nabízí parní sterilizátor do mikrovlnné trouby nebo parní dighitální sterilizátor. V naší nabídce naleznete také ohřívač dětské stravy který ohřeje ale také udrží jídlo teplé. Beurer myslí i na Vaše dítě. 

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.